Tem Point projesini Yurt Dışında Reva Gayrimenkul Pazarlayacak

Reva Gayrimenkul Yatırım A.Ş., Türkiye’de yerli ve yabancı gayrimenkul firmalarının, yatırım fonlarının ve inşaat şirketlerinin talebi doğrultusunda arsa geliştirme, projelendirme, satış ofisi kurulumu, yurtiçi-yurtdışı satış ve pazarlama stratejilerinin belirlenmesi ve gerçekleştirilmesi konusunda bir çok firmaya hizmet vermiş sektörün en önde gelen firmalarından birisidir. Satış hizmetleri yurtiçinde, her biri en az 3 yıllık satış tecrübesi olan kalifiyeli ve güvenilir satış elemanlarıyla gerçekleşiyor. Yurtdışı satış hizmetlerinin verilmesi konusunda ise PropertyTR markasıyla toplam 29 ülkede 90’dan fazla acenta ile hali hazırda çalışmaktadır. Reva Gayrimenkul&Yatırım şirketi; inşaat sektörünün liderlerinden olan Gül Proje’nin inşaatını yüklendiği İstanbul’un Sultangazi ilçesinde TEM’in hemen yanında bulunan TemPoint projesinin yurtdışı pazarlama ve satış operasyon hizmetleri için anlaşma sağladı.

TEM Point, 75 bin m2 alan üzerinde hayata geçiyor. 5 konut, 2 rezidans, 1 AVM bloğu ile toplamda 8 blok halinde yükseliyor. Projede herkesin ihtiyaçlarına uygun olarak 1+1 dairelerden 4+1’ e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Aynı zamanda proje içerisinde bulunan toplamda 270 dükkana sahip  TEMPOINT AVM ile beraber alışveriş keyfini de yanı başınız da yaşamanıza olanak sağlıyor. Aile konseptine uygun olarak dizayn edilen projede; geleneksel yaşam tarzına uygun geniş mutfak konsepti, her daire tipine uygun oturulabilir geniş balkonlar, geniş giriş holleri ev sahibi olmak isteyenler için büyük avantaj sağlıyor. Yüzde 60’ı yeşil alanlardan oluşuyor. Ferah ve geniş peyzaj alanına sahip projede, şehrin göbeğinde huzurla yaşayabileceğiniz bir ortam sunuyor. Ayrıca projede yüzme havuzu, fitness, spor sahası, sauna, hamam, kafeterya ve restoran bulunuyor.

Reva Gayrimenkul&Yatırım şirketinin Genel Müdürü Sayın Yusuf Boz;  Gül Proje ile beraber çok güzel bir yola girdiklerini, beraberce daha güzel işler yapacaklarının altını çizdi. Projeyi incelediğinde çok beğendiğini söyleyen Boz, hem yeşil ile iç içe hem de eski komşuluk ilişkilerinin yeniden canlanacağı ve AVM’si ile beraber yeni bir merkez oluşturacak bir proje olduğunu vurguladı.

 

Reva Gayrimenkul ve Yatırım A.Ş.’nin diğer hizmet verdiği projeler için lütfen tıklayınız.

 

http://www.revayatirim.com.tr/projeler adresinden de ziyaret edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir