TeamERA bu yıl 3 büyük ilde gerçekleşiyor

ABD merkezli uluslararası gayrimenkul danışmanlık şirketi ERA Gayrimenkul, yılsonu değerlendirme ve 2018 motivasyonu niteliğinde olan eğitim seminerlerini 3 büyük şehirde gerçekleştiriyor. İzmir, Antalya ve İstanbul’da da gerçekleşecek olan eğitim seminerleri 22 Aralık’a kadar devam edecek.

ABD merkezli uluslararası gayrimenkul danışmanlık şirketi ERA Gayrimenkul, eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’nin 3 büyük kentinde gerçekleştirilecek olan TeamERA eğitim seminerleri sırasında şirketin 2017 yılı performansı değerlendirilerek 2018 hedefleri belirlenecek. Team ERA, 2017 yılı son çeyreğinde tüm ERA‘lıların bir araya gelerek ERA networkünü yaşayacağı, paylaşımlar yapacağı, yeni ERA’lılar ile tanışacakları bir etkinlik olacak. 12 Aralık’ta Antalya’da ve 22 Aralık’ta İstanbul’da gerçekleşecek etkinliklere tüm ERA borkerları katılarak networking fırsatlarının yanı sıra sektörel eğitimler de alacaklar.

 

ERA Türkiye’nin tüm sektör profesyonellerine verdiği eğitimler devam ediyor

ERA Gayrimenkul Türkiye, sadece kendi bünyesindeki brokerlara değil sektördeki diğer Gayrimenkul Danışmanı ve Brokerlarına da eğitimler vermeye devam ediyor. ERA’lıların profesyonel iş yaşamlarında fayda sağlayacakları konularda konu ve konuşmacılar ile desteklenecek workshoplarda sektörün önemli isimleri de ağırlanacak.

2017 Aralık ayında gerçekleşecek wrokshoplarda katılımcı olan tüm sektör profesyonelleri yakalayacakları netwroking fırsatlarının yanı sıra 2017 yılı emlak sektöründe yaşanan gelişmeleri ve güncel konuları da tartışma fırsatı yakalayacaklar.

 

1 Aralık’ta İzmir Mövenpick Otel ve 13 Aralık’ta Akrabarut Otel’de gerçekleşecek ’Kurtlar Sofrasında Gayrimenkul Avcılığı’ workshopunun yanı sıra; 20 Aralık’ta İstanbul ERA Gayrimenkul Akademisi’nde bölgende ‘’Tek Ol’’ workshopu ve son olarak, 26 Aralık’ta İstanbul ERA Gayrimenkul Akademisi’nde ‘’Proje Satışına Giriş” seminerleri ile sektöre açık eğitimlerle de sektörün hizmet kalitesini de artırmayı hedefliyor.

 

Öte yandan 30 Kasım Perşembe günü Movenpick Otel’de gerçekleşen Team ERA toplantısında sektörün temel dinamikleri konuşularak şirketin 2018 yılı projeksiyonu ERA’lılarla paylaşıldı. Diğer buluşmalar; Antalya TeamERA 12 Aralık Salı günü saat:13.00-18.00’da Akrabarut Otel’de, İstanbul TeamERA 22 Aralık Cuma günü saat: 13.00-18.00’da Dedeman Bostancı’da gerçekleşecek.

 

 

ERA Gayrimenkul hakkında:

1971 yılında ABD’de Jim Jackson tarafından ‘Electronic Reality Associates Inc’ adıyla hayata geçirilen ERA Real Estate’in kuruluş amacı son teknolojiyi emlak piyasasına taşımaktır. Yüksek standartlardaki gayrimenkul hizmetinin verimli bir şekilde sonuçlandırılması için sistemini; teknoloji ve pazarlamanın en üst düzey seviyede kullanılmasıyla güçlendiren ERA Gayrimenkul, bugün dünyada 2.300’ı aşkın ofisi, 33.000’den fazla ofis sahibi ve danışmanıyla 37 ülkede hizmet veren global bir gayrimenkul markasıdır. 14 Avrupa ülkesinde 6.000’in üzerinde broker/gayrimenkul danışmanı ve 1.108’den fazla ofisiyle en hızlı büyüyen gayrimenkul ağlarından biri olan ERA Avrupa; Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, Lüksemburg, Hollanda, Portekiz, Romanya, İsveç, İsviçre ve Türkiye’de hizmet vermektedir.

ERA Gayrimenkul Türkiye ise; Haziran 2012’de gayrimenkul konusunda deneyimli iş adamı Can Ekşioğlu’nun girişimi ile operasyonlarına başlamıştır. Girne dahil 13 şehirde 47 ofis ile hizmet veren ERA Türkiye’nin hedefi; gayrimenkul sektöründeki hizmet kalitesini, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını ve sektörün itibarını yükseltmek, markanın dünyadaki başarısını Türkiye’ye taşımaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir