Park Inn by Radisson Ataşehir İstanbul açıldı

Renkli ve dinamik otel markası Park Inn by Radisson, Türkiye’deki altıncı otelini İstanbul Ataşehir’de açtı. Park Inn by Radisson markasının da aralarında bulunduğu Carlson Rezidor Hotel Group, Türkiye’de açılmış olan ve açılması planlanan 24 otel ve 4 bin 600 odadan oluşan bir portföye sahip bulunuyor.

 

Carlson Rezidor Hotel Group’un renkli ve dinamik markası Park Inn by Radisson, Türkiye’deki altıncı oteli olan Park Inn by Radisson Istanbul Ataşehir otelini hizmete açtı. Carlson Rezidor Hotel Group Orta Doğu, Türkiye & Afrika Kıdemli Bölge Başkan Yardımcısı Tim Cordon, yeni otelin açılışıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Renkli Park Inn by Radisson markamızın en yeni üyesi olan Park Inn by Radisson İstanbul Ataşehir’i açmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Türkiye için gelişme stratejimizi uygulamaya devam ediyor, lüks otel markamız olan Radisson Blu ile kendi segmentinde lider olduğu İstanbul’da büyümeye devam ediyoruz. Portföyümüzdeki Park Inn by Radisson markası orta ölçekli seyahat edenler için sade ve katma değerli seçenek isteyen seyahatseverler için özel olarak tasarlandı.” dedi.

Park Inn by Radisson Istanbul Atasehir’in Genel Müdürü, Mustafa Gültekin ise “İstanbul’un yeni ve gelişen semti Ataşehir’e Park Inn by Radisson’un renkli konseptini getirmekten memnuniyet duyuyoruz. Otel, ideal bir konum sunarken şehir merkezine, havaalanına ve hareketli olan ticaret bölgesine yakın konumuyla ideal bir konaklama sunuyor. Tutkulu ekibimiz, misafirlerimize mutluluk garantisi ile renkli bir konaklama deneyimi sunmak için büyük bir heyecan duyuyor.” dedi.

Park Inn by Radisson, Istanbul Ataşehir, Anadolu yakasının hızla gelişen semti Ataşehir’de yer alıyor. Otel şehir merkezine ve Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanına yakın, Atatürk Uluslararası Havalimanı’na ise sadece 26 kilometre uzaklıkta bulunuyor. İstanbul’un modern yerleşim bölgelerinden biri olan ve iş merkezlerine de yakın bir konumda olan Ataşehir’de açılan yeni otel, önemli bir uluslararası finans merkezi haline gelmesi beklenen, ülkenin finans yönetim birimlerini, büyük bankaları ve diğer ilgili şirketleri barındıracak olan Istanbul Uluslarası Finans Merkezinin (IFFC) de yakınında yer alıyor. Ayrıca bilinen alışveriş merkezlerine ve sosyal aktivitilere ev sahipliği yapan Ülker Spor Arena’ya da çok yakın bir mesafede konumlanıyor.

 

Park Inn by Radisson, Istanbul Ataşehir’in 127 modern odası misafirlerin konforu düşünülerek ve markaya uygun olarak renkli ve ferah bir tarzda tasarlandı. Tüm odalarda, klima kontrol paneli, değiştirilebilir aydınlatma sistemi ve ücretsiz yüksek hızda internet bağlantısı bulunuyor. Otelin hızlı check in ve check out servisi ile fitness merkezi sıklıkla seyahat eden misafilerin temel ihtiyaçlarını karşılıyor.

 

Otelin restoranı şık ambiyası ile kahvaltı, öğlen ve akşam yemeklerinde yerel ve uluslararası lezzetleri sunuyor. Toplantı ve etkinlik alanında 68 misafir kapasiteli ve dört adet çok amaçlı toplantı salonuna sahip olan Park Inn by Radisson, Istanbul Ataşehir, gün ışığı ile aydınlanan salonları en son teknolojiye uygun olarak tasarlandı ve ücretsiz yüksek hızda internet bağlantısı olanağı sunuyor.

 

 

Daha fazla bilgi için:

https://www.parkinn.com/hotel-istanbul-atasehir

 

Daha fazla medya bilgisi için, lütfen iletişime geçin:

 

Stephen Kamat, Area Director Communications & PR, Middle East & Turkey

stephen.kamat@carlsonrezidor.com

 

Lucie Cardona, Corporate Director of Media Relations & Reputation Management

lucie.cardona@carlsonrezidor.com

 

Park Inn® by Radisson Hakkında

Park Inn® by Radisson rekabet edilebilir fiyatlarda, sıcakkanlı ve misafirperver hizmet sunan yeni ve enerjik mid-scale otel markasıdır. Park Inn by Radisson Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da faaliyet gösteren ve yapım aşamasında olan 140’tan fazla otele sahiptir. Hem iş hem de tatil amaçlı seyahat edenlerin ilgisini çekmek amacıyla, marka müşterilerine“Park Inn Essentials” olarak adlandırılan çeşitli imkânlar sunmaktadır. Bunlardan bazıları ücretsiz yüksek hızlı internet erişimi, spor ve iş merkezi, restoran ve ücretsiz kahvaltılardır.

 

Park Inn by Radisson, Quorvus Collection, Radisson Blu®, Radisson®, Radisson Red, Park Plaza® and Country Inns & Suites ByCarlsonSM markalarını da içeren Carlson Rezidor Hotel Group’un bir parçasıdır. Daha fazla bilgi ve rezervasyon için www.parkinn.com internet sitesi ziyaret edilebilir. Park Inn by Radisson ile sosyal medyada bağlantıya geçin: Twitter’da @ParkInn, Instagram’da @ParkInnbyRadisson ve Facebook’ta Facebook.com/ParkInn.

 

Rezidor Otel Grubu Hakkında

Dünyanın en dinamik otel şirketlerinden biri olan Rezidor Otel Grubu’nun portföyünde hâlihazırda işletilen ve yapım aşamasında olan 480’den fazla oteli ve 80 ülkede 105.000’in üzerinde odası bulunuyor.

 

Grup, Türkiye’nin de dahil olduğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da ana markaları olan Radisson Blu ve Park Inn by Radisson ayrıca 2014 başında Carlson ile birlikte lansmanı yapılan Radisson RED (lifestyle select) ve Quorvus Collection (lüks) markalarıyla hizmet veriyor. Etisphere tarafından dünyanın en etik otel şirketlerinden biri olarak gösterilen Rezidor, Sorumluluk Sahibi İşletme Programı ile de sektörün öncülerinden.

2006 yılının Kasım ayında Rezidor, İsveç Nasdaq Stockholm’de listelenmiştir. Hisselerinin çoğunluğu 2016’nın Aralık ayında havacılık, turizm, otelcilik, finans hizmetleri ve sektörler arası online hizmetler veren; Fortune dergisinin hazırladığı en iyi 500 şirket arasında listelenen HNA Tourism Group Co., Ltd (HNA Group Co., Ltd. Şirketler grubu üyesi) tarafından alınmıştır.

 

Rezidor Otel Grubu ve markaları; Orta Doğu, Avrupa ve Afrika’da 43,700 çalışanı vardır ve kurumsal destek ofisi Belçika’da Brüksel kentindedir.

 

Daha fazla bilgi için, ziyaret edin

www.rezidor.com

Twitter: @carlsonrezidor

LinkedIn: www.linkedin.com/company/2364

Instagram: https://www.instagram.com/carlsonrezidormoments/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir