Mabeyn Marmara projesi hakkında görüşler

Beylikdüzü Marmara Mahallesine İnşa Edilen Mabeyn Marmara Projesi Bölgedeki Diğer rakip projelere göre biraz daha güven toplaması gerekiyor neden derseniz bu bölgedeki ilk projesi alıcılar hep şunu merak ediyor daha önce nerede nasıl bir konut inşa etti ve örnek yapılmış olan dairelerini görmek istiyor bu nedenle Canan inşaat genelde yurt dışında farklı projelere imza atmış o yüzden çok fazla bilinen markalı projelere göre fazla şansı yok gibi. Mabeyn Marmara Projesi Hakkında bilgileri sunuyoruz.

Canan Yapı tarafından imzası taşıyan Mabeyn Marmara projesi 20 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa ediliyor. Toplam 6 konut, 1 ofis bloğundan meydana gelen projede 224 daire yer alıyor. Mabeyn Marmara projesinde 125 metrekarelik 2+1 daireler, 171 ila 181 metrekarelik 3+1 daireler ve 4+1 daireler bulunuyor. Ayrıca projedeki 3+1 ve 4+1 dairelerin içerisinde hamam da tasarlanarak yatırımcılara sunuluyor.

Aile projesi olarak tasarlanan projede geniş balkonlar yer alıyor. Toplam 15 bin metrekaresi yeşil alana ayrılan Mabeyn Marmara‘da kadın ve erkekler için ayrı ayrı sosyal alanlar da yer alıyor. Projenin sosyal donatıları arasında kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik sistemi, voleybol sahası, tenis kortu, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, süs havuzu, asansör, merkezi ısıtma sistemi, ısı pay ölçer ve ebeveyn banyonu bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir