Keleş Center Aırport’un Temelleri Atıldı

30 yılı aşkın tecrübesiyle çevreye duyarlı ve yaşam odaklı projelere imza atan Keleş İnşaat’ın Keleş Center Airport projesinin inşası başladı. 450 milyon TL yatırımla hayata geçirilen proje, İstanbul Atatürk Havalimanı ve E-5 otoyoluna sıfır konumuyla ön plana çıkıyor.

Çevreye duyarlı ve yaşam odaklı projelerle adından söz ettiren Keleş İnşaat, Keleş Center Airport projesinin temellerini geçtiğimiz günlerde attı. 450 milyon TL yatırımla hayata geçirilen proje, 150 bin metrekarelik inşaat alanına sahip. İstanbul Atatürk Havalimanı ve E-5 otoyoluna sıfır, metro, metrobüs ve alternatif ulaşım seçeneklerinin merkezindeki konumuyla öne çıkan Keleş Center Airport, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerden oluşan 498 residence, 220 ofis, 52 mağazadan oluşuyor. 36 ayda tamamlanması planlanan projede, daire fiyatları 440.000-1.400.000 TL arasında değişiyor.

“Altın Aks’ın kalbinde yükseliyor”

Projeyle ilgili konuşan Keleş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İlker Keleş; “Keleş Center Airport; TEM-Basın Ekspres-Havalimanı hattı ile E-5-Ataköy-Sefaköy bandının kesiştiği, ‘Altın Aks’ olarak nitelendirilen bölgenin tam kalbinde yükseliyor. Bulunduğu lokasyon itibariyle yüksek kar vadeden projemiz, yatırımcısına konforlu rezidans ve ofis ayrıcalığı sunuyor” dedi.

Fütüristik mimarisiyle öne çıkıyor

Keleş Center Airport, İstanbul Atatürk Havalimanı ve E-5 otoyoluna sıfır konumu ile 21.288 m’ arsa üzerinde 150 bin metrekarelik inşaat alanı ile inşa ediliyor. Kozmopolit bir bakış açısıyla tasarlanan Keleş Center Airport, fütüristik mimarisiyle bölgedeki diğer projelerden farklılaşıyor. Her metrekaresi özel olarak tasarlanan projede; residence, ofis ve mağazalar fonksiyonellik özelliğiyle de dikkat çekiyor. Projede 1500 metrekarelik sosyal tesis, fitness alanı, yürüyüş parkuru, hamam, sauna, 7/24 güvenlik ve şehrin karmaşasına girmeden ulaşabileceğiniz süpermarket, kafe, restorant ve banka şubeleri de yer alıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerden oluşan 498 residence, 220 ofis, 52 mağazadan oluşan projede, daire fiyatları 440.000-1.400.000 TL arasında değişiyor. İstanbul’un ana ulaşım aksı E-5 otoyoluna sıfır konumu, Basın Ekspres ve E-6 otoyolu bağlantılarının tam ortasında yer alan Keleş Center Airport, İstanbul Atatürk Havalimanı’nın tam karşısında konumlanıyor. Proje; metro, metrobüs ve alternatif ulaşım seçeneklerinin merkezindeki konumuyla da yatırımcısına büyük avantaj sunuyor.

Keleş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İlker Keleş

Keleş İnşaat Hakkında:

Keleş İnşaat’ın temelleri, İstanbul’un çeşitli bölgelerinde konut inşaatlarıyla müteahhitliğe başlayan Nazım Keleş tarafından 1980’li yıllarda atıldı. 2003 yılında tüm çalışmalarını tek bir çatı altında toplayan şirket, Keleş İnşaat Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti.’yi kurdu. Gelecek nesillere örnek olacak, teknolojisi yüksek konforlu yapıları inşa eden Keleş İnşaat, müşteri memnuniyetine maksimum derecede özen göstermeyi kendisine ilke edindi. 30 yıllık birikimi ile İstanbul’a değer katan ve çehresini değiştiren projelere imza atan Keleş İnşaat, köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma ve yenilikçi temeller üzerine hizmetlerini sürdürüyor. Şimdiye kadar yaklaşık 5000 aileyi konut sahibi yapan Keleş İnşaat’in son üç yılda hayata geçirdiği önemli projeler arasında Keleş Center Airport, Cornerlife Güneşli, Cornerlife Mimaroba, Güzel Bahçe Büyükçekmece, Capacity ve Floria Life yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir