Hilton’un dev ‘Kış İndirimi’ kampanyası başladı

Küresel konaklama sektörünün lider markalarından Hilton, yaklaşan kış mevsimini özel bir kampanyayla karşılıyor. Hilton’un ‘Kış İndirimi’ kampanyası, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’nın en heyecan verici noktalarındaki otellerde yüzde 25’e* varan indirim sunuyor. Kış ortasında sıcak ülkelerde güneş dolu bir tatil, keyifli bir Avrupa kaçamağı veya bir iş gezisi için seyahat etmeyi planlayanlar, 400’ü aşkın otelde kampanyadan faydalanabilecek.

 

Hilton’un ‘Kış İndirimi’ kampanyası, 31 Ocak 2018 tarihine kadar yapılacak rezervasyonlarda kullanılabilecek. Hampton by Hilton’dan Hilton Garden Inn’e Hilton ana markası bünyesindeki tüm otel markalarının dahil olduğu kampanya kapsamındaki rezervasyonlar, 31 Aralık 2018’e kadar yapılacak konaklamalarda geçerli olacak.

 

Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi almak için www.hilton.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Hilton’a ait rezervasyon kanallarını tercih etmeniz halinde, mevcut en uygun fiyatlar üzerinden rezervasyon yaptırmanız mümkün. Daha fazla tasarruf etmek ve ek fırsatlardan yararlanmak içinse hiltonhonors.com adresini ziyaret ederek Hilton’un dünya genelinde 65 milyon üyeye sahip sadakat programı Hilton Honors’a üye olabilirsiniz.

 

Kampanya kapsamında öne çıkan tekliflerden bir bölümü şöyle:

 

Dubai, gecelik 426 TL ’den başlayan fiyatlarla

Hilton Garden Inn Dubai Mall Of The Emirates – çift kişilik odalarda yüzde 25’e varan indirim.

 

Floransa, gecelik 369 TL’den başlayan fiyatlarla

Hilton Garden Inn Florence Novoli – çift kişilik odalarda yüzde 25’e varan inidirm

 

Amsterdam, gecelik 352 TL’den başlayan fiyatlarla

Hampton by Hilton Amsterdam Airport Schiphol – çift kişilik odalarda yüzde 15’e varan indirim

 

Londra, gecelik 891 TL’den başlayan fiyatlarla

Hampton By Hilton London Waterloo – çift kişilik odalarda yüzde 15’e varan indirim

 

Moskova, 273 TL’den başlayan fiyatlarla

Hampton by Hilton Moscow Strogino – çift kişilik odalarda yüzde 15’e varan indirim.

 

Brüksel, gecelik 294 TL’den başlayan fiyatlarla

Hilton Garden Inn Brussels Louise – çift kişilik odalarda yüzde 25’e varan indirim

 

İzmir, gecelik 255 TL’den başlayan fiyatlarla

Hilton Garden Inn Izmir Bayrakli – çift kişilik odalarda yüzde 20’ye varan indirim.

 

*Hilton Kış İndirimi, seyahat tutkunlarına yüzde 20’lik indirim fırsatı sunuyor. Ücretsiz sadakat programı Hilton Honors’a üye olanlar ise yüzde 5 oranında ek indirimden faydalanabiliyor. Kampanya kapsamında sınırlı sayıda oda yer alıyor.

 

*Hilton Honors üyeleri, kampanya kapsamındaki otellerde yüzde 25’lik indirimden faydalanabiliyor. Ödüllü ve ücretsiz sadakat programı Hilton Honors’ın üyeleri, Hilton çatı markası altında yer alan 14 dünya çapındaki markanın otellerinde çeşitli avantajlardan faydalanabiliyor. Bu avantajlar arasında indirimlerin ve ücretsiz standart Wi-Fi hizmetinin yanı sıra konuklara kolay check-in ve oda seçme imkanı sunan Hilton Honors’ın sektör lideri mobil uygulaması ile Dijital Anahtar uygulaması da yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir