Gürcistan’na Yatırımlar Devam Ediyor

Alley Palace Gürcistan Batum’un gözde projelerinden birisidir. Batum 2020 vizyonu çerçevesinde hazırlanan videoda bile şehrin gözde binaları arasında yer alıyor.

Şehrin en lüks projelerinin yapıldığı bölgede, Şişe Bina adıyla anılan Adalet Sarayı’nın yakınında, denizden 300 metre uzaklıktadır. 3 dakika yürüyüşle sahile ulaşacaksınız. Yine 2 dakikalık yürüyüş mesafesinde Ardagani Gölü bulunuyor. Gölün kıyısında yürüyüş yapabilir, akşamları muhteşem lazer şovunu izleyebilirsiniz.

Toplam 36 katlı projede 589 daire bulunuyor. Kompleks tarzı yapıda otel, rezidans, AVM birlikte yer alıyor. Batum önümüzdeki 5 yıl içinde Dünya’nın 4. Büyük kumar merkezi haline getirilecek. Bu kapsamda proje içinde lüks bir kumarhane yer alıyor. Ayrıca modern fitness salonu, açık yüzme havuzu, çocuk parkı, resepsiyon, güvenlik hizmeti ve kapalı otopark hizmeti verilecek. Yapılacak AVM içinde mağazaların yanısıra cafeler, barlar, restoranlar, spa salonu ve bowling olacak.

11.700 dolara Rezidans

M2 fiyatlarının 450 dolardan başladığı rezidanslarda 26 m2’den 115 m2’ye kadar stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yatırımcılarını bekliyor. 11.700 dolara stüdyo daire sahibi olunuyor. Üstelik inşaat firması kendi bünyesinde %25 peşinat ile 24 ay taksit yapıyor.

Yıllık 8200 Dolar Kira Geliri

Alley Palace’ı diğer projelerden ayıran diğer önemli özelliği ise rezidans dairelerini aynı profesyonel bir otel gibi yönetmesidir. İstediğiniz takdirde rezidansınızı günlük kiraya veriyor ve %20 komisyonlarını düştükten sonra kalan tutarı hesabınıza aktarıyorlar. Komisyona rezidansınızın temizliği ve elektrik, doğalgaz, su gibi giderlerde dahildir. Görüştüğümüz firma CEO’su 1+1 örnek bir daire için dört aylık yaz sezonunda ortalama 5700 dolar, geri kalan 8 aylık dönemde ortalama 2500 dolar olmak üzere bir yatırımcının yılda 8200 dolar net gelir sağlayacağını belirtti.

Düşük Aidat

Rezidansın aidatı ise oldukça makul ve M2 başına 0,25 dolar. Yani 40 m2’lik bir stüdyo daire için aylık sadece 10 dolar aidat ödersiniz.

www.emlakbatum.com olarak ziyaret ettiğimiz İnşaatın yapımı kış ayları olmasına rağmen hala devam ediyor. Görüştüğümüz yetkililer 2018 son çeyrekte projenin tamamlanacağını belirtti.

Konu hakkında detaylı bilgi almak için www.emlakbatum.com u ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir