GOP Plevne görücüye çıkacak

By Oktayöz İnşaat, Reyhan İnşaat ve Bahaş Holding ortaklığıyla Gaziosmanpaşa’da hayata geçirilen GOP Plevne projesi 4. Türk-Arap Yapı-İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarında kendini gösterecek.

Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak 72 bin metrekare arsa alanı üzerinde kurulan GOP Plevne’de inşaat çalışmaları hız kesmeden sürüyor.

İstanbul Gaziosmanpaşa’da By Oktayöz İnşaat A.Ş– Reyhan İnşaat A.Ş – Bahaş Holding ortaklığı ile hayata geçirilen proje ticari platformlarda da kendisini göstermeye devam ediyor.

Bu kapsamda proje, TURAB Fuarcılık tarafından Türk ve Arap iş adamlarını bir araya getirmek amacıyla 6-8 Aralık 2017’de İstanbul Pendik Greenpark Otel’inde gerçekleştirilecek 4. Türk-Arap Yapı-İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı’nda görücüye çıkacak.

Fuar Türk ve Arap ilişkilerini geliştirecek

Fuar, Türkiye ve Arap ülkeleri arasında proje üretmek, Türk ve Arap iş adamlarını bir araya getirmek, Arap ülkelerine ziyaretlerde bulunmak, Türk ve Arap İş Adamı heyetlerini Türkiye’de ve yurt dışında buluşturmak amacıyla organize ediliyor.

By Oktayöz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Öz, 29 ülkeyi kapsayacak 4. Türk-Arap Yapı-İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarının önemine değindi.

“Fuar bizim için oldukça önemli”

Organizasyonun, karşılıklı ticari bağlantıların gerçekleşmesi, ticari platformun oluşturulması ve bu bağlamda sektörle ilgili alım ve yatırım yapacak özel heyetlerin getirilmesi bakımından kendileri için oldukça önemli olduğunu anlatan Öz, “Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olan GOP Plevne’nin alım heyeti ile Türk ve Arap ülkeleri üretici, sanayici ve yatırımcıların bir araya gelmesi, ihtisas sektörlerinde ortak çalışma zemini oluşturabilmesi açısından bizim için gurur verici.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir