Esenyurt ilçesindeki bir çok site iskan bekliyor

Eski başkan Kadıoğlu bir çok site sakinlerine söz verdi ama sözünü tutmadan hastayım dedi görevi bıraktı verilen sözler ise hepsi havada kaldı.

Esenyurt diyince konut sorunlarının ayyuka çıktığı ilçe buna sebep olan Eski Başkanlar görevleri tek tek bırakınca yeni başkan bir çok sorunla baş adecek mi acaba sorunların başında Necmi Kadıoğlu döneminde siteleri yapan inşaat firmalarına göz yumarak bir çok şeyi eksik yaptılar buna görmezden geldiler inşaat firmaları ise bu daireleri uygun fiyat diyerek bir çok kişiye sattı alan kişiler belirli sözler verildi inşaat firması ayrı bir söz verdi ona aşamayınca Kadıoğlunun kapısını çalan site yöneticileri sorunlarını anlattı bir sözde Kadıoğlu verdi söz veren söz verene şimdi ne olacak bakalım.

Siyaset böyle birşey yalan söylemesini bilen yüzü kızarmayan herkes söz veriyor ama ne yazıkki bu söz sanki duvara söylenmiş misali hiç utanmadan ben öyle bir söz vermedim diyerek sıvı yağ  misali söz kayıveriyor.

Şimdi bu site sakinleri yeni gelen başkanın kapısını çalmaya başlayacaklar eski söz veren başkanların tutmadıkları sözü siz tutabilecek misiniz hayırlısı bakılım . Haydi kolay gelsin Ali Murat Alatepe  başkan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir