Emlakçılar Esenyurt İlanı Girmeye Çekiniyor

İstanbul Esenyurt ilçesi son yılların en popüler konut üretilen bölgesi haline geldi her yer yeni konut projeleri ardı arkası kesilmiyor.

Şimdi bu bölgeyi konut yönüyle değerlendirme yapacağız  konuya hastalandım artık yapmak istemiyorum diyerek istifa eden Necmi Kadıoğlu bunun diğer ortağı istanbul Büyükşehir belediye Başkanı kadir Topbaş bu ikili Esenyurt ilçesini yaşanmaz hale getiren ikili ne uğruna rant uğruna 6 katlı olması gereken bina yükseklikleri 33 kata kadar çıktı bu yapılan konutların zemini ise kayan zemin nasıl olsa ben gittikten sonra ne olacaksa olsun gözüyle baktılar.

Şimdi ne olacak bakalım Esenyurt ilçesine Bölgedeki kötü imaj Emlakçıları farklı arayışlara itiyor Beylikdüzü ilçesine yakın olan dairelerin ilanlarını Esenyurt yerine Beylikdüzü Osb , Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi diye ilan giren emlakçılar sizce ne kadar doğru şey yapıyor dersiniz ?

Bence armut dibine düşer demişler ya işte Esenyurt eseki Belediye başkanı Necmi Kadıoğlu’nun yaptıklarını şimdi bu emlak şirketleri yapıyor yani kısacası vatandaşı kandırıyorlar yanlış bölge ilanı girerek bölgeyi bilmeyen kişileri  kandırmaktan vazgeçmiyorlar.

Beylikdüzü ilçesinin Yakuplu Mahalesinde dahi bu derece uygun fiyata satılık konut yoktur bu yazımızda bölgeyi bilmeyen kişiler uyarmak amaçlı bu yazıyı yazmak zorunda kaldık çok uygun fiyata emlak ilanı giren kendilerini çok büyük emlak şirketi gibi gösteri şirketin önüne kiralık araçları kendi araçları gibi koyarak kişilerin gözünü boyayarak müşterileri kandıran emlakçılar dikkat etsinler.

Yer görme formu altında imzaladığınız evraklara dikkat ediniz sizi borçlandırma gibi durumlara düşebilirsiniz her zaman uzaman bir emlak şirketini seçmeye çalışın tavsiye üzerine gidin .

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir