Decovita ile bu kış bahçede geçiyor!

Soğuk havalarda bahçe keyfinden mahrum kalmak istemeyenlerin tercihi kış bahçeleri, Decovita’nın ilhamını doğadan alan seramikleriyle sıcacık bir ortama dönüşüyor. Cesano Dekor serisi, doğal taş dokusu, gümüş efektli ışıltıları ve zarif desenleriyle estetik bir görünüm sunarken ahşap yüzeyli seramikler ise kış bahçelerine romantik bir hava katıyor.

 

Yazın kendi ellerinizle diktiğiniz ağaçların üzerine yağan karı izlemek, ay ışığında hayallere dalmak ya da ailenizle dostlarınızla sohbet etmek… Bahçe keyfini soğuk havalara taşıyan kış bahçeleri, Decovita Seramik ile sıcacık ve romantik bir atmosfere dönüşüyor.

 

Doğal taş dokusunu gümüş efektli ışıltılarla buluşturan Cesano Dekor serisi, eskitilmiş görünümlü zarif desenleriyle estetik bir tarz sunuyor. Üzerinde yürürken tıpkı taşa basıyormuş hissi veren ürün, kış bahçesinin camlarından süzülen güneşi yansıtarak mekana ferahlık katıyor.

 

Decovita’nın ahşap görünümlü seramikleri ise, kış bahçelerine sıcacık bir hava veriyor. Meşeden kiraz ağacı desenine, country’den vintage tarzına uzanan seçenekleriyle kış bahçelerine eşsiz bir uyum sağlayan ahşap serisi, güneşte sararmadığı, ıslak ve nemli alanlarda kabarmadığı için kış bahçelerinde güvenle kullanılabiliyor.

 

Decovita’nın tüm ürün grupları hem yer hem de duvarda uygulanabiliyor. Büyük ebatlarıyla modern ve trend bir görünüm sergileyen seramikler, zengin renk paletiyle de her zevke hitap ediyor.

 

Decovita Seramik hakkında:

2004 yılında kurulan Decovita Seramik, dünyanın önde gelen seramik şirketlerinin temsilciliğini yürütmüş ve Decovita markasıyla OEM üretimi yaptırmıştır. 2016 yılında son teknolojiyle donatılan fabrikası ile üreten ve ihracat yapan bir firma konumuna geçen Decovita, dünyanın dört bir noktasından çıkarılan taşların orijinal desenini, sırlı porselen seramik kalitesiyle buluşturmaktadır. İlhamını doğadan alan inovatif tasarımları, ürün çeşitliliği, baskı – renk kalitesi, sabit ölçü güvencesi ve kalitesiyle ön plana çıkan Decovita, 81 ile yayılan bayi ağı ile lüks segmentteki seramiklerini ulaşılabilir fiyatlara sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir