By Oktayöz İnşaat Emlak Fuarı’nda Rüzgar Gibi Esti

Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projelerinden Essenora ve GOP Plevne, By Oktayöz İnşaat güvencesiyle 23-26 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleşen CNR Emlak Fuarı’nda yerini aldı. By Oktayöz İnşaat, Gaziosmanpaşa’nın çehresini değiştiren Essenora ve Gop Plevne projeleriyle stand ziyaretçilerinden büyük ilgi gördü.

 

Bu yıl beşincisi düzenlenen Gayrimenkul Yatırımları Projeleri ve Finansmanı Fuarı’na By Oktayöz İnşaat iki projeyle katıldı. By Oktayöz İnşaat,  Reyhan İnşaat ve Bahaş Holding iş birliği ile hayata geçirilen GOP Plevne ve  Essonora projesini yatırımcılarının beğenisine sundu.

 

CNR’ın fuar organizasyonunu önemsediğini ve sektör için çok kıymetli olduğunu belirten By Oktayöz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Öz, “Bu yıl CNR Expo Emlak Fuarı’nda Gaziosmanpaşa bölgesinde gerçekleştirdiğimiz iki tane kentsel dönüşüm projelerimizi sergiledik. Birincisi oturumun başladığı Essenora projesi, ikincisi ise Gaziosmanpaşa’da lokasyon anlamında kıymetli bir yerde bulunan GOP Plevne projemiz. Kentsel dönüşüm kapsamında nitelikli projeler yaparken aynı zamanda sağlam projeler de yapmamız gerekiyor. By Oktayöz İnşaat olarak biz de bunu gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, yakın zamanda gerçekleştirmeyi planladığımız Taxim Hacıhüsrev projesinin hazırlığı içerisindeyiz. CNR Emlak Fuarı’nda farklı ülkelerden gelen onlarca ziyaretçi oldu. Fuarda katılımcıların gösterdiği ilgi bizi gelecekteki projeler için heyecanlandırıyor” dedi.

 

GOP Plevne Hakkında: İstanbul Gaziosmanpaşa’da By Oktayöz İnşaat A.Ş- Reyhan İnşaat A.Ş – Bahaş Holding ortaklığı ile hayata geçirilen proje 3 etaptan oluşuyor. Projenin 1. etabında 400 daire ile 42 ofis 45 ticari alan yer alıyor. Projede, 675 ile 204 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler yer alıyor. TEM’e yakınlığı, 2018’de açılması planlanan Kabataş-Beşiktaş-Mahmutbey-Havalimanı metro bağlantısıyla yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. GOP Plevne’nin sosyal donatı alanları arasında, fitness salonu, sauna, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, kafe, otopark ve güvenlik hizmetleri mevcut.

 

Essenora Hakkında: Türkiye’nin ilk ruhsatı alınan Gaziosmanpaşa’nın yenilenen yüzüne örnek ilk kentsel dönüşüm projesidir. Atik & Akın, Enga ve Yimta İnşaat ortaklığıyla kurulan Essenora A.Ş. tarafından Gaziosmanpaşa Küçükköy’de 220 milyon TL yatırım ile gerçekleştirilmiştir. 397 binden başlayan fiyatları ve peşinatsız, kredisiz, faizsiz, kefilsiz ödeme olanakları ile şehrin merkezinde şehir parkının yanında müstakil hayat arzulayan tüm yatırımcıların gözde projesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir